Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaHaberGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Son Mesajlar !
Konu Yazan GöndermeTarihi
Paz Tem. 31, 2011 7:55 pm
Paz Tem. 31, 2011 1:58 pm
Salı Tem. 28, 2009 12:35 am
Çarş. Mart 11, 2009 7:05 pm
Ptsi Ara. 15, 2008 12:53 pm

5. sezonda oLabiLecek oLayLarr

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
Shizofrenüq_Waqqa
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Shizofrenüq_Waqqa

Yaş : Kayıt tarihi : 12/10/08 Mesaj Sayısı : 63 Nerden : Lakap :
REP
REP:
5. sezonda oLabiLecek oLayLarr Left_bar_bleue40/1005. sezonda oLabiLecek oLayLarr Empty_bar_bleue  (40/100)

5. sezonda oLabiLecek oLayLarr Vide
MesajKonu: 5. sezonda oLabiLecek oLayLarr 5. sezonda oLabiLecek oLayLarr Icon_minitimePerş. Ekim 23, 2008 9:22 pm

Dizinin çekildiği yerde yaşayanlardan birinin yeni sezon bölümlerinden biriyle ilgili oldukça ayrıntılı set raporunu bulduk. İşte yazanın ağzından 5. sezonun bir bölümü boyunca olacaklar…
Bu bölüm tamamen Desmond, Penelope ve Ben hakkında. Bu bölümde hiçbir flashback ve flashforward yok, yani sıradan bir dizi bölümü gibi. Desmond ve Penelope uzun bir süredir tekneleriyle geziyorlar ve bir bebek bekliyorlar. Her ay bir şehirden başkasına geçiyorlar ve bu izleyeceğimiz bölümde Mati adlı bir şehirdeler.

Penelope ve Desmond harika bir hayat yaşıyorlar. Desmond bir bebek istiyor, Penelope ise bu konuda kararsız. O, bir bebek sahibi olmayı ve göçebe gibi yaşayarak şehirden şehire gezmeyi, hayatlarını geçmişlerinden kaçarak yaşamayı istemiyor.

Penny hamile olduğunu öğrenir. Doktoru ona bazı uyarılarda bulunur, Desmond’un spermlerinde bazı anormallikler olduğunu ve Penny’nin bunu anlayamayabileceğini belirtir. Sahneler yerel bir doktor ofisinde çekildi.

Ben bu aşıkları takip etmektedir.

Desmond bir sokak satıcısından silah alır.

Ben ve Desmond birkaç sahnede kedi-fare kovalamacası gibi sahneler çeker. Desmond Penny’i kurtarır, Ben oldukça kızgındır ve onları tamamen kaybetmiştir.

Ben Kuzey Afrika’ya gider.

Ve kendinizi büyük bir spoiler için hazırlayın:

Dünya üzerinde bir sürü kurulmuş Dharma istasyonu var, yani bunlar sadece adayla sınırlı değil.

İstasyonlardan biri, Kuzey Afrika’daki mağaralardan birine inşa edilmiş. Ben, Widmore’un güvenlik şefini bu istasyona getirir. Ben bu adama bir süre işkence yapar, adam en sonunda Ben’e, Penelope’un Mati’de olduğunu söyler.

Ben, Desmond ve Penny’yi Mati’de bulur. Ben, deniz kıyısındaki berbat bir restorandaki bir aşçıyı döver, Penny’nin yemeğine zehir koyar.

Ben, Penny’nin hamile olduğunu görür, bunu hesap etmemiştir. Ben garsonu, siparişi götürmeden durdurur. İntikam hareketini şimdilik askıya alır.

Penny ve Desmond tekneleriyle Mati limanına demirler. Penny oldukça acı çekmektedir. Desmond en yakın köye, bir doktor bulmaya gider.

Desmond ve doktor tekneye hızla gelirler. Desmond dar bir sokakta Ben’i diz çökmüş ağlarken görür.

Desmond ve doktor teknenin içine girerler. Penny’nin durumu oldukça ciddidir. Doktor bunun sebebini anlayamaz. Penny bebeği doğurur, doktor Desmond’a tekneyi kıyıdaki bir köye götürmesini söyler.

Desmond köyde aceleyle koşarken vücut kasılmaları yaşar ve aktörün bu sahneleri defalarca canlandırması oldukça komikti. Bu vücut kasılması sahnelerinin sebebi ise şimdilik bilinmiyor.

Raporu yazan kişi, bölümün sıradan bir bölüm olduğunu söylemesiyle hata yapmış olabileceğini söylüyor, çünkü Ukoa gölü sahnesinde Desmond’a bir şeyler oluyor ve herhalde yine zamanda yolculuklarına başlıyor.

Kaynak= http://www.dizidizi.net/lost-5-sezon...mden-detaylar/
~~LOST~~
Gerçek LOST Fanı
Gerçek LOST Fanı
~~LOST~~

Yaş : 29 Kayıt tarihi : 13/10/08 Mesaj Sayısı : 242 Nerden : ANK Lakap : CaylakAtesi
REP
REP:
5. sezonda oLabiLecek oLayLarr Left_bar_bleue40/1005. sezonda oLabiLecek oLayLarr Empty_bar_bleue  (40/100)

MesajKonu: Geri: 5. sezonda oLabiLecek oLayLarr 5. sezonda oLabiLecek oLayLarr Icon_minitimePerş. Ekim 23, 2008 9:36 pm

paylaşım için saol
duygu
Moderatör
Moderatör
duygu

Yaş : 32 Kayıt tarihi : 17/10/08 Mesaj Sayısı : 543 Nerden : BeLLi BeLiRsiZ Tam SekLi TaRiFsiZ BiR YeR ! . Lakap : satanist :P
REP
REP:
5. sezonda oLabiLecek oLayLarr Left_bar_bleue90/1005. sezonda oLabiLecek oLayLarr Empty_bar_bleue  (90/100)

MesajKonu: Geri: 5. sezonda oLabiLecek oLayLarr 5. sezonda oLabiLecek oLayLarr Icon_minitimePerş. Ekim 23, 2008 10:35 pm

tesekkürler (:
http://www.yalinonline.com/yforum/
PyramiD
Daima Üye
Daima Üye
PyramiD

Yaş : 32 Kayıt tarihi : 15/10/08 Mesaj Sayısı : 99 Nerden : İST Lakap : Ters Çocuk
REP
REP:
5. sezonda oLabiLecek oLayLarr Left_bar_bleue15/1005. sezonda oLabiLecek oLayLarr Empty_bar_bleue  (15/100)

MesajKonu: Geri: 5. sezonda oLabiLecek oLayLarr 5. sezonda oLabiLecek oLayLarr Icon_minitimeCuma Ekim 24, 2008 7:55 pm

paylaşım için saol hepsini okdum ...
http://www.lost.forum.st

5. sezonda oLabiLecek oLayLarr

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası