Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaHaberGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Son Mesajlar !
Konu Yazan GöndermeTarihi
Paz Tem. 31, 2011 7:55 pm
Paz Tem. 31, 2011 1:58 pm
Salı Tem. 28, 2009 12:35 am
Çarş. Mart 11, 2009 7:05 pm
Ptsi Ara. 15, 2008 12:53 pm

Üsüyorum ..

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
duygu
Moderatör
Moderatör
duygu

Yaş : 32 Kayıt tarihi : 17/10/08 Mesaj Sayısı : 543 Nerden : BeLLi BeLiRsiZ Tam SekLi TaRiFsiZ BiR YeR ! . Lakap : satanist :P
REP
REP:
Üsüyorum .. Left_bar_bleue90/100Üsüyorum .. Empty_bar_bleue  (90/100)

Üsüyorum .. Vide
MesajKonu: Üsüyorum .. Üsüyorum .. Icon_minitimeCuma Ekim 17, 2008 10:14 pm

Düğümlendim..

Her bir düğümü tek tek çözmeye çalıştıkça ellerimle, yeni düğümler oluşuyor adeta, hiç çözülmeyecekmişçesine..

Bu kez her şey daha zor...

Aslında zor olan ne sensin ne de hayat. Zor olan benim bana..

Artık zor geliyorum kendime.. Yoruldum...

Bir daha düşersem, kalkamayacağım ayağa, hissediyorum. Belki uzatacaksın elini ama, bu kez ben tutamayacağım, biliyorum...

Gözümün bebeğinde, yüreğimin en saklı yerindesin sen. Kimselere göstermiyorum seni, hatta bazen kendimden bile gizliyorum.

Varsın aklım sensiz bilsin yüreğimi...

Yokluğun içimi acıtıyor. Buna rağmen kal istiyorum, içimde bir yerlerde.

Sanki seni çıkarıp atarsam, tamamen kaybolacakmış gibi geliyor sana dair ne varsa.

Sana ait olan izler silinip yok olacakmış gibi, senli kelimeler yazamayacakmış gibi kalemim bir daha..

Her tutunmaya kalktığımda sana, dipsiz kuyulara çekiliyor ruhum. Çıkmaya çabalarken gücüm tükeniyor gitgide. Bir gün temelli bitecek, fark ediyorum..

Tüm şarkılarım, tutsak olup sensizliğe, çığlığa dönüşüyorlar içimde. Yüreğimle bağırıyorum, sen duymuyorsun, sen bilmiyorsun..

Bir zamanlar gecelerimi aydınlatan gözlerin, şimdi karanlığa çağırıyorlar beni. Kapatıp gözlerimi, düşlerimde buluyorum seni. Açtığımda yine gidiyorsun. Ve ben yine karanlıklara uyanıyorum.

Üşüyorum...
http://www.yalinonline.com/yforum/
ZeL
Admin
Admin
ZeL

Yaş : 32 Kayıt tarihi : 10/10/08 Mesaj Sayısı : 863 Nerden : İstanbul/Küçükyalı Lakap : ZeLPropertiesman
REP
REP:
Üsüyorum .. Left_bar_bleue99/100Üsüyorum .. Empty_bar_bleue  (99/100)

Üsüyorum .. Vide
MesajKonu: Geri: Üsüyorum .. Üsüyorum .. Icon_minitimeCuma Ekim 17, 2008 10:19 pm

Paylaşım için saol !
https://lost.forum.st

Üsüyorum ..

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası