Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaHaberGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Son Mesajlar !
Konu Yazan GöndermeTarihi
Paz Tem. 31, 2011 7:55 pm
Paz Tem. 31, 2011 1:58 pm
Salı Tem. 28, 2009 12:35 am
Çarş. Mart 11, 2009 7:05 pm
Ptsi Ara. 15, 2008 12:53 pm

Guzel Nıckler

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
^^ECEM^^
Acemi Üye
Acemi Üye

Yaş : Kayıt tarihi : 11/10/08 Mesaj Sayısı : 17 Nerden : Lakap :
REP
REP:
Guzel   Nıckler Left_bar_bleue15/100Guzel   Nıckler Empty_bar_bleue  (15/100)

Guzel   Nıckler Vide
MesajKonu: Guzel Nıckler Guzel   Nıckler Icon_minitimeC.tesi Ekim 11, 2008 10:41 pm

hem yanımda hem çok uzaktasın..doğan güneşim,kaybolan amacımsın..

kendime acımaya başladığım o an;anladım ki hayat..kendi kendini adam etmekmiş..!!

beni bir ben bilirim birde beni yaradan!!bana bir ben lazım birde beni anlayan...

susmak ölmektir yaşamak adına hayatı,teslim olup kaybetmektir mücadeleni...

söyle!!kim çok gördü seni bana..

'ben' de 'sen' den sonrası kalmadı..bu senin 'son'ran..bu senin 'son' olman..

tüm kapılar kapanır bir anda..anahtarı kaybedilmiş,ışıksız ve penceresiz bir odada..yalnızlığın acımasız melodisi takılır kalır kulaklarına...

senin ne olduğun benim için hiç önemli değil..sonuçta gözlerimin sana baktığı kadarsın..ben o gözleri senden çektiğim an hoş bir anı olarak kalırsın..

benim için bir rüyaydın uyandım ve bittin..belkide sen uyandın ben bittim..

tamam senin dediğin gibi olsun sevmeyelim bundan sonra..ve hissetmeyelim..sen git hiç bekleme..

rengarenk düşlerim vardı..üzerinde yürüdüğüm pembe bulutlarım..herşey değişti..düşlerimin rengi soldu..bulutlarım nerde bilmiyorum bile..

ne yaparsan yap olmuyor bazen..

bağışla sevdiğim unutamıyorum..en derinlerde biriktiriyorum hasretini..

hayallerimde kaldın..belki de hep öyle kalacaksın..

kendimi keşfettikçe kaybediyorm seni..

korunaklı hayaller büyüttüm..sana,bana ,aşka dair..gel gör ki ilk hançerleyen sen oldun..

her sabah bir sayfa daha eksilip gidiyor ömrümden..

dünyaları verirdim gelse elimden,işte seni seviyorum..anla halimden..

ne tuhaf değilmi?içimi acıtanda sensin..acımı dindirecek olanda..ya öldür beni yada git benden!!

gidiyormusun diye sorma bana..gönderen sensin!!

usulca topluyorum kalbimdeki can kırıklarını..özenle bir köşeye koyuyorum..ortalık yerde dağınık bırakmadan anılarımı,şimdi senden gidiyorum..

hayaller bir sonraki geceye kadar çekiliyor odamdan,gözlermden..hayaller gözlerimden çekiliyor diye kızma sakın..çünkü benim günüm hep seninle başlayıp,seninle bitiyor..

sana olan kinime sakın kızma..seviyorum ne de olsa..

git gidebildiğin en güzel ümitlerle..ben böyle yaşarım toz duman benim için üzülme..her taraf sen dolu anılar,bu bana yeter..şimdi git..!!

gittin!!bir yıkım gibiydi gidişin..sen adım adım uzaklaşırken benden,çöküp kaldı bedenim olduğu yere..kalkamadım!!

ben umutlarımı boş kovanlara doldururum..acemidir aldığım nişanlar..ben her aşkta kendimi vururum..

nerden bileceksinki her defasında silahımın şarjörüne mermi yerine seni koyup yüreğime seni sıktığımı..

bende ellerinle yaktığın ateşi gözyaşlarınla asla söndüremezsin..kalbim o kadar kanıyor ki..bir damla gözyaşınla bile dindiremezsin!!!

düşünemezsin nasıl sevdim..

seni beklemekten vazgeçmeyeceğim!!!

sen yoksun ya sanki yarım kalmışım..

bitti biteli kapalı gişe oynuyor,senaryosu senin,adını ise vazgeçilmezim koyduğum film..ben filmin esas kızı,sense kapanmak bilmeyen gönül yarası..dublör kullanıyorum artık gülerken,başrolde ise masum gözyaşı damlası..

şu anda belki gözlerimden yıldızlar dökülüyor..belki de kalbim son defa senin için çırpınıyor..ama şunu bil!!şunu bilki bu yürek senin için son kez ağlıyor..ve bir daha ağlamayacak..

yüreğimi o sevdanın ellerinde kaybettim..

aşk dediğin nedir ki..hissten nefesten varlık..umutsuzluk içinde karanlığa son ıslık..

gerçekleri göremeyecek kadar yalandım ben..şimdi küçüldüm..küçük yalanlarla yoğruluyorum..

sustum,suskunluğuna bölündüm..konuştum,gerçeği ile çarptı beni..onunla kurduğum ilk düşte beni benden çıkardı..ardından toplamımızın bir hiç olduğunu gösterdi..aşktı anladım ki zamansızdı..

gittin!!gidişini görmemek içni gözlerimi kapadım..öylesine acıdıki içim..tutup koparsalardı kolumu bacağımı..bu kadar acı duymazdım..acım yaş olup akmalıydı gözlerimden..ağlayamadım..

tüm hüzünleri ve seni fırlatıp attım göklere..güle güle!!

seni unuttum ama hiç bir zaman bitmeyeceksin bende..

benim yüzüm sana dönük,seninse duvarlara..son sözü ettin kazandın belki ama..ne fark eder kim haklıysa..

seni vefasız aşklara bırakıyorum..yüzümü kırılan bardaklarda ara..düşünme ben ne olurum..sanırım bir daha onarılmaz incinen gururum..(yusuf hayaloğlu)

sevgin hala içimde kor yaraymış..

ne bu kent anladı beni nede sen..oysa ne çoks evmiştim ikinizi de bilsen..

yokmuş böyle bir acı..ne yerde ne gökte..

zaman dursun istedim..bugün pes ettim ben..

kaç geçiyor acaba hayat beni..kaç varken kaybettim kendimi..

şimdi ellerinden uzak olduğum kadar uzağım kendime..

zaman siler demiştin..silinmiyor yaşananlar..

son kadehlerim oldun bazen,bazen yeni bir sigarayı yakış sebebim..

hayalin bile güzeldi artık uyanma vakti..

şimdi ben nasıl susturacağım bu yüreği..ahh benim zamansız gidenim..

ölüm kadar zorlu gözlerin..ne benim oldular nede aklımdan çıktılar..
eLeN
Acemi Üye
Acemi Üye
eLeN

Yaş : Kayıt tarihi : 14/10/08 Mesaj Sayısı : 11 Nerden : Lakap :
REP
REP:
Guzel   Nıckler Left_bar_bleue10/100Guzel   Nıckler Empty_bar_bleue  (10/100)

Guzel   Nıckler Vide
MesajKonu: Geri: Guzel Nıckler Guzel   Nıckler Icon_minitimeSalı Ekim 14, 2008 11:46 pm

<<sen yoksun ya sanki yarım kalmışım..

Canım çok hoş sözler..Paylaşım için sağol... Wink
http://kadinca.eniyiforum.net
ZeL
Admin
Admin
ZeL

Yaş : 32 Kayıt tarihi : 10/10/08 Mesaj Sayısı : 863 Nerden : İstanbul/Küçükyalı Lakap : ZeLPropertiesman
REP
REP:
Guzel   Nıckler Left_bar_bleue99/100Guzel   Nıckler Empty_bar_bleue  (99/100)

Guzel   Nıckler Vide
MesajKonu: Geri: Guzel Nıckler Guzel   Nıckler Icon_minitimeSalı Ekim 14, 2008 11:49 pm

evet güzelmiş paylaşım için saol Very Happy
https://lost.forum.st
~~LOST~~
Gerçek LOST Fanı
Gerçek LOST Fanı
~~LOST~~

Yaş : 29 Kayıt tarihi : 13/10/08 Mesaj Sayısı : 242 Nerden : ANK Lakap : CaylakAtesi
REP
REP:
Guzel   Nıckler Left_bar_bleue40/100Guzel   Nıckler Empty_bar_bleue  (40/100)

Guzel   Nıckler Vide
MesajKonu: Geri: Guzel Nıckler Guzel   Nıckler Icon_minitimeC.tesi Ekim 18, 2008 3:20 pm

paylaşımiçin saol

Guzel Nıckler

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası