Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaHaberGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Son Mesajlar !
Konu Yazan GöndermeTarihi
Paz Tem. 31, 2011 7:55 pm
Paz Tem. 31, 2011 1:58 pm
Salı Tem. 28, 2009 12:35 am
Çarş. Mart 11, 2009 7:05 pm
Ptsi Ara. 15, 2008 12:53 pm

Gözyası

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
duygu
Moderatör
Moderatör
duygu

Yaş : 32 Kayıt tarihi : 17/10/08 Mesaj Sayısı : 543 Nerden : BeLLi BeLiRsiZ Tam SekLi TaRiFsiZ BiR YeR ! . Lakap : satanist :P
REP
REP:
Gözyası Left_bar_bleue90/100Gözyası Empty_bar_bleue  (90/100)

Gözyası Vide
MesajKonu: Gözyası Gözyası Icon_minitimeC.tesi Ekim 18, 2008 1:55 am

Ne çok şey anlatır gözyaşları…Bazen söylenemeyen sözlerin sesi,bazen bir pişmanlığın diyeti,bazen de bir sevda nefesi…Sessizliğin çığlıklarıdır aslında gözyaşları…Anlatılamayanı anlatmak ister karşısındakine…Eğer anlayabilirse…

İnsanoğlu bi garip…Sevinir ağlar,üzülür ağlar,hasret çeker ağlar,kavuşur yine ağlar.Kelimeler kifayetsiz kaldığında,gözyaşları görev başındadır.Aslında ağlayabilmek büyük bir nimet…Ve ağlamak taş kalpli olmadığımızı gösteriyor.Hala insan olduğumuzu,hissettiğimizi,DUYGUSUZ olmadığımızı…

Ama bazen gözpınarlarından aşağı süzülemez gözyaşları…Onlar dışa akıp ziyan etmezler kendilerini…Çünkü çok daha önemli bir görevleri vardır.İçteki bir yangını söndürmek isterler.Göz kapaklarınızın alev alev yandığı,boğazınıza bir şeylerin düğümlendiği,burnunuzun direğinini sızladığı oldu mu hiç?Dikkat ettiniz mi o anlarda gözyaşlarınızın istikameti neresi?En zor olanı bu belki de…

Ağlamak zayıflık mı?Neden ağlamamız gereken anlarda;yumruklarımızı,tırnaklarımız avuçlarımızı kanatıncaya kadar sıkar,boğazımızdaki düğümleri yutkunarak gidermeye çalışırız?Neden kaçırırız buğulanan gözlerimizi başkalarından?

Bakın ağlıyorum işte!Utanmıyorum kimseden…O kadar içime akıttım ki gözyaşlarımı!…Artık zapdedemiyorum içimdeki çağlayanı…
http://www.yalinonline.com/yforum/
eLeN
Acemi Üye
Acemi Üye
eLeN

Yaş : Kayıt tarihi : 14/10/08 Mesaj Sayısı : 11 Nerden : Lakap :
REP
REP:
Gözyası Left_bar_bleue10/100Gözyası Empty_bar_bleue  (10/100)

Gözyası Vide
MesajKonu: Geri: Gözyası Gözyası Icon_minitimeSalı Ekim 21, 2008 5:06 pm

Ama bazen gözpınarlarından aşağı süzülemez gözyaşları…Onlar dışa akıp ziyan etmezler kendilerini…Çünkü çok daha önemli bir görevleri vardır.İçteki bir yangını söndürmek isterler.Göz kapaklarınızın alev alev yandığı,boğazınıza bir şeylerin düğümlendiği,burnunuzun direğinini sızladığı oldu mu hiç?Dikkat ettiniz mi o anlarda gözyaşlarınızın istikameti neresi?En zor olanı bu belki de…

Bu çok doğru.. Rolling Eyes
http://kadinca.eniyiforum.net
ZeL
Admin
Admin
ZeL

Yaş : 32 Kayıt tarihi : 10/10/08 Mesaj Sayısı : 863 Nerden : İstanbul/Küçükyalı Lakap : ZeLPropertiesman
REP
REP:
Gözyası Left_bar_bleue99/100Gözyası Empty_bar_bleue  (99/100)

Gözyası Vide
MesajKonu: Geri: Gözyası Gözyası Icon_minitimeSalı Ekim 21, 2008 7:21 pm

Smile katılıyorum esra abla
https://lost.forum.st

Gözyası

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası