Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaHaberGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Son Mesajlar !
Konu Yazan GöndermeTarihi
Paz Tem. 31, 2011 7:55 pm
Paz Tem. 31, 2011 1:58 pm
Salı Tem. 28, 2009 12:35 am
Çarş. Mart 11, 2009 7:05 pm
Ptsi Ara. 15, 2008 12:53 pm

Taraftar nıcklerı

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
^^ECEM^^
Acemi Üye
Acemi Üye

Yaş : Kayıt tarihi : 11/10/08 Mesaj Sayısı : 17 Nerden : Lakap :
REP
REP:
Taraftar nıcklerı Left_bar_bleue15/100Taraftar nıcklerı Empty_bar_bleue  (15/100)

Taraftar nıcklerı Vide
MesajKonu: Taraftar nıcklerı Taraftar nıcklerı Icon_minitimeC.tesi Ekim 11, 2008 10:18 pm

BUYUK ALTAY’SIN BU ALEMDE KRALSIN, 86 YILDIR YASARSIN, CEKEMEYENLER, GOZ-GOZLULER CATLASIN, BIR ALLAHIM, BIRDE SEN VARSIN…

» INANDIK SIZE BU SENE GORMEK ISTERIZ SAMPIYONLUKLAR ICINDE SAMPIYON OLUNCA TUM TURKIYE INLEYECEK EN BUYUK KANARYA DIYE.

» ADAM GALATASARAYLIYMIS AMA KORKMAYIN TEDAVISI DEVAM EDIYOR YAKINDA BESIKTASLI OLACAK VE KURTULACAK…

» SEVGILI FENERBAHCE TARAFTARLARI. YENEMEDIGINIZ TAKIMLARIN LISTESINI 1905 GALATASARAYCELL’E GONDERIN, ONLAR SIZIN ICIN YENSIN. NE DERSINIZ HOS OLMAZMI?

» BEN ICINIZDE TEKIM TEK OLDUGUM ICIN ZAFER BENIM CUNKU BEN YOZGATLIYIM…

» TURKIYEDE IKI CESIT TARAFTAR VARDIR. FENERLI OLANLAR VE FENERLI OLDUKLARINI BILMEYENLER…

» FERIKOYUM BENIM BIRICIK SEVGILIM BENSENSIZ SOYLE NEYLERIM ….

» IPEK SIYAH MANTOLUM BEYAZ BEYAZ YAKALI KALBIM KALBIM CARPIYOR SANA BAKTIM BAKALI NE GUZEL SEYSIN NE YAMAN SEYSIN …

» BU ALEMDE “TATANGA” GERISI PALAVRA, ALAYINA ISYAN OLUMUNE SAKARYA…

» PISKOPATIN BABASIYIZ BOZOKLARIN TEK SAHIYIZ OVUNMEKTE COK HAKLIYIZ SAPINA KADAR YOZGATLIYIZ…

» BABALAR ONDE GIDER CUNKU EVLATLAR YOL BILMEZ…

» BESIKTAªIM SEN BANA BABAMDAN KALAN MIRAS DEGIL OGLUMA OLAN BORCUMSUN…

» SARI LACIVERT RENGIMIZ FENERBAHCE HERSEYIMIZ HICBIR SEYE DEGISMEYIZ CUNKU FENERBAHCE’LIYIZ.

» FENERLIMISIN? ALLAH BASKA DERT VERMESIN…

» BESIKTAªIM BENIM BIRICIK SEVGILIM SOYLE SENDEN BA$KA KIMIM VAR BENIM!!
ZeL
Admin
Admin
ZeL

Yaş : 32 Kayıt tarihi : 10/10/08 Mesaj Sayısı : 863 Nerden : İstanbul/Küçükyalı Lakap : ZeLPropertiesman
REP
REP:
Taraftar nıcklerı Left_bar_bleue99/100Taraftar nıcklerı Empty_bar_bleue  (99/100)

Taraftar nıcklerı Vide
MesajKonu: Geri: Taraftar nıcklerı Taraftar nıcklerı Icon_minitimeC.tesi Ekim 11, 2008 10:35 pm

Paylaşım için saol güzelmiş
https://lost.forum.st
eLeN
Acemi Üye
Acemi Üye
eLeN

Yaş : Kayıt tarihi : 14/10/08 Mesaj Sayısı : 11 Nerden : Lakap :
REP
REP:
Taraftar nıcklerı Left_bar_bleue10/100Taraftar nıcklerı Empty_bar_bleue  (10/100)

Taraftar nıcklerı Vide
MesajKonu: Geri: Taraftar nıcklerı Taraftar nıcklerı Icon_minitimeSalı Ekim 14, 2008 11:49 pm

Trabzonspor Msn Nickleri

Bir gün HERKEZ TRABZONSPOR´LU olmasin BIRAKIN ´O´ ayricalik bizde kalsin, cünkü fazlamiz TRABZONSPOR´LU oluşumuz!!!!!!!!!!

BiZ TRABZONLUYUZ bÜkEmEdIgImIz BiLeGi KiRaRiZ!!!!!! TRABZONSPOR FOR EVERRR!!

ALLAH bize fenerli olmayi nasip etmez INSALLAH -AMINNN!!!!!!

BORDO-MAVI akar kanim bu kani kimse durduramaz durdursa bile bu ALLAH´in kulu olamaz!!!!!!

fener,galata,bjk Üc büyük olabilir ama sen TEK büyük sün TRABZONSPOR´UM

konu$makla adam olunsaydi fenerbahçe adam olmu$tu ama TRABZON ÖGRETECEK

Ölüm nereden gelirse gelsin cenazeme bordo mavi çiçek atilacaksa mezar ta$ima Trabzonsporlu yazilacaksa ölüm ho$ gelsin sefa gelsin.

Ne manita ne araba, saci sari kendi kara, TRABZONSPOR´un krali YATTARA..!!!!!!!!!!!!!1

candan taraftariz biz, BORDO MAVi rengimiz.. Ne alex´i ne ailtonú, bizimkisi GÖKDENiZ..!!!!!!!

sana ne sarkilar ne siirler yeter,TRABZONSPOR´um ismin cihana bedel !!!! sana taraftarindan tek bir söz : UGRUNDA ÖLÜRÜZ, BUNU BIL YETER!!!

Taraftar nıcklerı 473700Taraftar nıcklerı 473700Taraftar nıcklerı 473700

Taraftar nıcklerı 680310Taraftar nıcklerı 680310Taraftar nıcklerı 680310Taraftar nıcklerı 680310
http://kadinca.eniyiforum.net
duygu
Moderatör
Moderatör
duygu

Yaş : 32 Kayıt tarihi : 17/10/08 Mesaj Sayısı : 543 Nerden : BeLLi BeLiRsiZ Tam SekLi TaRiFsiZ BiR YeR ! . Lakap : satanist :P
REP
REP:
Taraftar nıcklerı Left_bar_bleue90/100Taraftar nıcklerı Empty_bar_bleue  (90/100)

Taraftar nıcklerı Vide
MesajKonu: Geri: Taraftar nıcklerı Taraftar nıcklerı Icon_minitimeCuma Ekim 17, 2008 7:20 pm

tesekkrler =)
http://www.yalinonline.com/yforum/
ZeL
Admin
Admin
ZeL

Yaş : 32 Kayıt tarihi : 10/10/08 Mesaj Sayısı : 863 Nerden : İstanbul/Küçükyalı Lakap : ZeLPropertiesman
REP
REP:
Taraftar nıcklerı Left_bar_bleue99/100Taraftar nıcklerı Empty_bar_bleue  (99/100)

Taraftar nıcklerı Vide
MesajKonu: Geri: Taraftar nıcklerı Taraftar nıcklerı Icon_minitimeCuma Ekim 17, 2008 7:27 pm

esra abla kaç gündür nerdesin ya Sad
https://lost.forum.st

Taraftar nıcklerı

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası