Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaHaberGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Son Mesajlar !
Konu Yazan GöndermeTarihi
Paz Tem. 31, 2011 7:55 pm
Paz Tem. 31, 2011 1:58 pm
Salı Tem. 28, 2009 12:35 am
Çarş. Mart 11, 2009 7:05 pm
Ptsi Ara. 15, 2008 12:53 pm

Özlüyorum seni ..

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
duygu
Moderatör
Moderatör
duygu

Yaş : 32 Kayıt tarihi : 17/10/08 Mesaj Sayısı : 543 Nerden : BeLLi BeLiRsiZ Tam SekLi TaRiFsiZ BiR YeR ! . Lakap : satanist :P
REP
REP:
Özlüyorum seni .. Left_bar_bleue90/100Özlüyorum seni .. Empty_bar_bleue  (90/100)

Özlüyorum seni .. Vide
MesajKonu: Özlüyorum seni .. Özlüyorum seni .. Icon_minitimeCuma Ekim 17, 2008 10:13 pm

Ve yeni bir gün daha işte… Yine seninle başlayan ama yokluğunla beni dağlayan bir gün daha…

Biliyorum ki hiç görmediğim bir diyarda sende uyandın. Belki şimdi eline bakıyorsun parmaklarına. Yani benim parmaklarıma… Belki durduk yerde bir gülümseme düştü dudaklarının kıvrımına hani o beni mest eden hani o beni eriten hani kanımı ateşleyen… menekşeme can veren o gülüşün..

Ya da yoruldun ve oturdun bir yere. Gözlerinle uzaklara daldın gittin belki de… Baktığın yerler ne kadar şanslı…

Bugün şehrimin semaları bulutlarla kaplı… Ne yağmur yağıyor ne güneş açıyor. Şehrim bugün hüzünlü... Söylesene yar yoksa sen hüzünlüsünde bugün şehrim ondan mı böyle. Denizim bile dalgalı bugün martılar çığlık çığlığa...

ah sen.. Neden yanımda değilsin ki...

Lal

...

Gün ışıyınca perdeleri yokluğa bulaşmış gözlerim aydınlanmamış bir duvarın zalim kaldırımlarındaydı. Geceden kalan uyanıklığım ellerimde biriken tümceleri doğurdu. Yüreğimin serzenişinde ifadesiz sallanışlar seziyordum. Sustum. Şimdi. Sustum işte.

Dikenlerini yollara akıtmış güller korunaksız şimdi. Yağmurlar boşalırken sağanaklar kurşuni gökten yıkıyordu her yeri. Etraf bir hüznün yankılanan sessizliğiyle sadece çiseleyen taneciklerin sağanağımsı acılarıyla doluydu.

Ah sen... Neden yanımda değilsin ki. Ah sen...

Burukluğunda anın doymadım hiçbir şeye. Ne nefesim yetti üflemeye ne de ateşim söndü. Harında kuşlar pencereme kondu. Menekşe yeşerdi. Kondurduğum gülücüklerimle. Etrafım ziyan olmuş. Yıkanan etraf buruk bir renkle gözüktü gözüme. Gönlüm güneşten yol isterken geceden bir el uzandı. Yine yokluğunda bir rüya ile varlığını alıyorum. Yine yokluğunun resminde kalabalıklısını çiziyorum. Her yanım sen ki kimsem sen değil. Bir sesin bazen bir duruşun... Ah sen... Neden yanımda değilsin ki... Gece vuruyor her boşluğumda. Gündüzüm zaten gecemden kalan bir yokluk. Ellerimde hünersiz sessizlikler ve kanayan yaralar. Şimdi sayfalar dolusu yalnızlığımı hangi sözcüğe sıralayayım.

Mahir ateşler yumağıyım. Ellerimde lalezar bekçiler. Yüreğime kondurduğum hüzün ve yaza bir gecenin soğukluğu. Kıştan kalmış bir kıyamet, yazdan kalma yokluğunu dolduruyor.

Ah sen... Neden yanımda değilsin ki... Bu yokluk bulaşmış yüreğime. Neden ahımda sesime ses veren sesin yok. Neden bu sessizlik her hazanda yokluyor dudaklarımı. Lalin efsanesinde taşlarını taç yapıp kuleler inşa ettim bu yüzden. Dudağımın kenarında gülümsedi yarım. Halime dizildi de yollar bir adım atamadım. Şimdi halimden bir beyaz renk mavinin edasında seyrine giriyor.

Ah sen... Neden yanımda değilsin ki... Nedenleri sıralayıp boğuk zamanlara mı dalayım. Yoksa çeperinde sözcükleri arayıp yalnızlığımı mı resmedeyim.

İkinci beyaz birinci mavidir…

Sonrasında kaseme dolan nefti renkler sızlattı zihnimi. Anım yokluğun temyize çekilmiş anlarında. Bir resim halinde durgun zaman... Sonrasında yine durgun zaman durağan bir an. Gece ki evresi muamma... Sonrası efgan bir sessizlik. Çığlıkların gündönümü. Ve tekririnde sabahlar. Yine de hazan. Anla ki bulaştı yüreğime yine karanlık. Ve zemheri ki o da bambaşka bir dünya. İkinci halden. Beyaz yazmıyor beyaz sayfalara. Kandan mavi bir gül ve gülün kızıllığında merhamet. Deniz rüyasıyla uyanmak, açılmak dalgalara...

Ömür sayfasında haklı serzenişimdir... Ah sen... Neden yanımda değilsin ki...
http://www.yalinonline.com/yforum/
ZeL
Admin
Admin
ZeL

Yaş : 32 Kayıt tarihi : 10/10/08 Mesaj Sayısı : 863 Nerden : İstanbul/Küçükyalı Lakap : ZeLPropertiesman
REP
REP:
Özlüyorum seni .. Left_bar_bleue99/100Özlüyorum seni .. Empty_bar_bleue  (99/100)

Özlüyorum seni .. Vide
MesajKonu: Geri: Özlüyorum seni .. Özlüyorum seni .. Icon_minitimeCuma Ekim 17, 2008 10:17 pm

Paylaşım için saol ! iyimiş .. Smile
https://lost.forum.st
duygu
Moderatör
Moderatör
duygu

Yaş : 32 Kayıt tarihi : 17/10/08 Mesaj Sayısı : 543 Nerden : BeLLi BeLiRsiZ Tam SekLi TaRiFsiZ BiR YeR ! . Lakap : satanist :P
REP
REP:
Özlüyorum seni .. Left_bar_bleue90/100Özlüyorum seni .. Empty_bar_bleue  (90/100)

Özlüyorum seni .. Vide
MesajKonu: Geri: Özlüyorum seni .. Özlüyorum seni .. Icon_minitimeCuma Ekim 17, 2008 10:21 pm

bişe degil . Smile
http://www.yalinonline.com/yforum/

Özlüyorum seni ..

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası